Прогулянка алеями мільйоноліть

 

Докія Гуменна

Прогулянка алеями мільйоноліть

(мікроновелі)

 

 

ЛУНА Й ВІДЛУННЯ

Ця збірка — ПРОГУЛЯНКА АЛЕЯМИ МІЛЬЙОНОЛІТЬ — справді прогулянка в забуте, невідоме, занурене в глибинні царини, до яких свідомість уже не має доступу. Це — здивовання, чому ми проходимо в нашій свідомості повз нагромадження дивовижних скарбів нашого духа й не помічаємо їх. Розшук — де взялися в нас символи-слова, прислів’я, ходові вислови, прикмети, ціле сплетіння нашого думання.

Вихопити з потоку звичайности ці діяманти, пильніше приглянутися, пробувати зрозуміти закрути й вихори давніх подій на нашій землі, іншими словами — заглянути: звідки, з якого кореня ростемо, — це візерунок дум і мислі автора. Та й тих персонажів, що живуть у цій книжці, що саме так здійснюють потребу живого зв’язку з рідною землею... якщо не під ногами, то думкою.

Чи це кому потрібне? Потрібне. Чи є такі люди навколо? Є. Саме такої лектури вони жадають і навіть пишуть про це в листах. Ось один такий:

«Читав Вашу книжку з насолодою і чекав на момент, коли після восьмигодинного дня праці знову мав можливість і приємність вступити в світ антропології, етнографії і лінгвістичних теорій. Це надзвичайно цікава й збуджуюча праця, якій вже давно був час появитися... Такий жанр потрібен, як для читача, так і для розвитку нашої літератури...»

То йди, книжко-прогулянко, у світ — на зустріч із твоїм читачем.

Луна й відлуння.

Авторка

 


                                       

                                         При цитуванні і використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.